خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

هوا سردتر می شود ! احتمال آبگرفتگی در غرب مازندران !

  هوا سردتر می شود ! احتمال آبگرفتگی در غرب مازندران !

   

  با یاد و نام خدا ؛ عرض سلام و  وقت بخیر دارم خدمت تک تک همراهان عزیز هواشناسی بابلسر فورکا ؛ هواشناسی به روز بابلسر و استان مازندران

   

  خب ؛ امروز عمدتا آسمانی صاف تا نیمه ابری رو در استان انتظار داریم و به تدریج افزایش ابر رو هم خواهیم داشت .

  از بعد از ظهر و نهایت شامگاه امروز ؛ به تدریج ، از غرب و دامنه های استان بارندگی آغاز میشه و این بارندگی رو در این مناطق برای روز شنبه هم خواهیم داشت .

  اما چون سوی جریانات جنوب غربی و غربی سو هست به همین دلیل عمده بارش ها رو برای دامنه ها و نیمه غربی استان انتظار داریم ولی به دلیل استقرار ناوه تراز میانی جو ، زبانه های پرفشار و هوای سرد در استان ، احتمال رخداد همگرایی و بارندگی در مناطق مرکز و شرق استان هم وجود داره اما ما قول بارش رو به کل استان نمیدیم .

  از بعد از ظهر و شب امشب و خصوصا فردا ، با نفوذ هوا سرد کاهش دما رو در استان خواهیم داشت و هوا در استان نسبتا سرد میشه و این کاهش دما برای کل استان هست .

  در ارتفاعات 2000 تا 3000 متر به بالا تر و به طور دقیق تر از 2500 تا 3000 متر به بالا تر ، " در صورت رخداد بارندگی " ، بارش ها رو به صورت برف انتظار داریم و طی این مدت شانس برای تگرگ خصوصا در ارتفاعات استان هم وجود داره .

   

  از بعد از ظهر امروز دریا کاسپین مواج و نسبتا توفانی میشه و جاده های کوهستانی هم مه آلود ؛ پس یه هشداری رو در این زمینه مد نظر داشته باشید اما ...

   

  هشدار : برای بعد از ظهر و شب امروز و خصوصا فردا ؛ به دلیل ، تشدید بارش خصوصا در غرب استان احتمال آبگرفتگی معابر هم وجود داره .

   

  از بعد از ظهر و خصوصا نهایت شامگاه شنبه هوا رو به پایداری میره و البته طی این مدت گاهی وزش باد نسبتا شدید رو در برخی مناطق استان انتظار داریم .

  برای روزهای یکشنبه و دوشنبه هم بارندگی خاصی رو در استان انتظار نداریم .

   

  در زیر هم نفوذ ناوه رو برای بامداد فردا مشاهده می کنید :

   

   

  عزیزان ؛ ممنون میشیم در وب ما عضو شوید ، نظر دهید و در مباحث عمومی هواشناسی ما شرکت کنید و هوای دیارتون رو گزارش کنید . چون خیلی مطالب هم اونجا گفته میشه . منتظر پاسخ گویی به سوالات شما در بخش نظرات هستیم .

   

   

  با ما همراه باشید ...

   

  ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

   

  برای مشاهده کانال هواشناسی استان مازندران بر روی آیکون پایین کلیک کنید ...

   

   

   


  هواشناسی بابلسر فورکا
  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : استان ,خصوصا ,بارندگی ,بارش ,میشه ,داریم ,استان انتظار ,انتظار داریم ,وجود داره ,خواهیم داشت ,خصوصا فردا ,استان انتظار داریم ,
  هوا سردتر می شود ! احتمال آبگرفتگی در غرب مازندران !

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر